Bezglutenowe Mikołajki w Kielcach – 3 grudnia

santaPolskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej Oddział Kielce zaprasza na kolejne w naszym mieście Bezglutenowe Mikołajki.
Tym razem będziemy gościć w pierwszej w Kielcach Manufakturze Słodyczy & Kawiarni Magii Karmelu w Aptece Wyobraźni Muzeum Zabawek i Zabawy, przy ul. Mickiewicza 1 w Kielcach. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i ich rodziców na wspaniałą zabawę oraz pokaz przygotowywania słodyczy. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia 2016, rozpoczynamy o godz.11.00.

Bardzo dziękujemy właścicielom Magii Karmelu za zaproszenie, a tym bardziej nam miło, że lokal należy do programu MENU BEZ GLUTENU prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Każde dziecko otrzyma słodki, i oczywiście bezglutenowy, upominek. W czasie gdy dzieci oddadzą się zabawie, rodzice będą mieli okazję do poznania się i wymiany doświadczeń w prowadzeniu bezglutenowej diety. Na miejscu będzie możliwość kupienia kawy lub herbaty. Zapisy pod adresem kielce@celiakia.pl
W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka, oraz informację o przynależności rodzica do Stowarzyszenia. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Ilość miejsc ograniczona. W przypadku dużej ilości zgłoszeń pierwszeństwo będą mieli członkowie Stowarzyszenia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Martyna Samiczak, Anna Przenzak