Bezglutenowe mikołajki we Wrocławiu – relacja ze spotkania

8.12.2018r. odbyły się bezglutenowe Mikołajki we Wrocławiu. Impreza zorganizowana została w Parku Trampolin JumpWorld. Zabawa trwała około godziny i w tym czasie dzieci korzystały z różnego rodzaju trampolin. Okazało się, że niektórzy doskonale to miejsce znali i mieli już wcześniej okazję sprawdzić swe umiejętności. Były z nami także dzieci, które odwiedziły JumpWorld po raz pierwszy, a bardzo możliwe, że nie ostatni.

Skakanie przynosiło dzieciom wiele radości. W czasie zabawy rodzice dopingowali swoje pociechy, inni przy kawie i ciastku mogli ze sobą porozmawiać. Po zabawie wszystkie dzieci zasiadły do stołu, gdzie przygotowane były bezglutenowe pyszności: różnego rodzaju słodkości, w tym świąteczne pierniczki i krokiety, a także owoce. Podczas degustacji smakołyków dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Porozmawiał z każdym dzieckiem, zapytał, czy było grzeczne, a następnie wręczył prezent – paczkę wypełnioną bezglutenowymi prezentami.

Aleksandra Chmielewska

Mikołaju! dziękujemy za dotrzymanie obietnicy i za to, że do nas przyjechałeś! Czekamy na Ciebie już za rok! Rodzicom dziękujemy za przyniesienie pysznych wypieków i innych wspaniałości do wspólnej degustacji.
Za pomoc w przygotowaniach i porządkach dziękuję przede wszystkim Eli, Oli, Kamili i Asi, a także wszystkim tym, którzy pomagali na miejscu naszego spotkania.
Dziękuję również naszym najmłodszym za uśmiech na twarzy i za podziękowania z ich strony.

Małgorzata Jakubczyk

Bezglutenowe mikołajki we Wrocławiu – relacja ze spotkania