Bezglutenowy Dzień Dziecka w Krakowie – 5 czerwca 2022

Serdecznie zapraszamy bezglutenowe dzieci członków naszego Stowarzyszenia na imprezę z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się 5 czerwca 2022 r. (niedziela) w godzinach 11:00 – 13:00 w Krainie Zabaw Dziecięcych ANIKINO przy ul. Niedużej 4 w Krakowie.

Dzieci wezmą udział w grach i zabawach, prowadzonych przez animatorów Anikino, a w przerwie skorzystają z bezglutenowego poczęstunku. Dorośli w czasie zabaw będą mogli porozmawiać, wymienić się doświadczeniami czy po prostu zrelaksować, korzystając z oferty kawiarni.

Stowarzyszenie pokrywa koszt udziału dzieci na diecie bezglutenowej. Rodzice opłacają wstęp dzieciom, które nie są na diecie bezglutenowej (płatne na miejscu w kasie Anikino – koszt 37 zł za dziecko).

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków naszego Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską do 2021 roku włącznie. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do dnia 30 maja 2022 r.

W tytule maila należy wpisać: „Dzień Dziecka Kraków”, a w treści maila prosimy podać:

  • imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia,
  • imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej,
  • imiona i wiek rodzeństwa.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym.

Zapraszamy!

Oddział Kraków

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzacie, że zapoznaliście się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Krakowie – 5 czerwca 2022