Bezglutenowy Dzień Dziecka w Lutczy koło Rzeszowa – relacja

16 czerwca 2019 r. w Lutczy koło Rzeszowa odbył się Bezglutenowy Dzień Dziecka. Dzieci z naszego Stowarzyszenia wraz z rodzicami mogły miło spędzić niedzielne popołudnie. A atrakcji naprawdę nie brakowało.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od gier i zabaw prowadzonych przez animatorkę, Panią Iwonę, które bardzo spodobały się dzieciom. W tym samym czasie odbywały się również rozgrywki w tenisa stołowego oraz piłkarzyki, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem chłopców i ich ojców. Spotkanie zakończył kurs pierwszej pomocy poprowadzony przez studentów ze Studenckiego Koła Naukowego w Stanach Nagłych z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Po nim odbyło się rozdanie upominków od Stowarzyszenia i nagród w konkursach dla wszystkich dzieci.

Wśród atrakcji nie zabrakło także pysznego jedzenia przygotowanego przez dwójkę wspaniałych kucharzy: Grzegorza i Martę. Całość poczęstunku uzupełniały słodkie wypieki wykonane zarówno przez organizatorów, jak i uczestników wydarzenia.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim organizatorom, którzy poświęcili swój czas i starali się, żeby wszystko wyszło dobrze. A także właścicielom Pensjonatu Cdn. za udostępnienie nam miejsca na spotkanie.

Artur Kiełb