Bezglutenowy pobyt sanatoryjny w Magnolii

magnoliaPlanujesz wypoczynek połączony z profesjonalną rehabilitacją? Chcesz poprawić swój stan zdrowia? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, to serdecznie zapraszamy do Ośrodków Magnolia & Tulipan (Sanatorium Ustroń) położonych w malowniczym Ustroniu przy ul. Szpitalnej 15.
Sanatorium dołączyło do MENU BEZ GLUTENU. Niekwestionowanym atutem obiektów jest ich położenie z dala od zgiełku i hałasu, jaki towarzyszy na co dzień mieszkańcom dużych miast, a także wyjątkowe otoczenie, które daje naszym Gościom możliwość wypoczynku i relaksu. Dodatkowym plusem jest lokalizacja w odległości 1 km od centrum miasta oraz stacji PKP, co ułatwi komunikację osobom niezmotoryzowanym. Posiłki podawane w Sanatoriach są inspirowane tradycyjnymi daniami kuchni polskiej oraz przysmakami beskidzkimi, istnieje również możliwość przygotowania dań wegetariańskich i dietetycznych. *Uwaga, w Ośrodku Magnolia NOWOŚĆ, czyli BEZGLUTENOWY POBYT SANATORYJNY połączony z zabiegami, który został stworzony z myślą o osobach na diecie bezglutenowej.

magnolia 4 bacówka magnolia 3 bacówka magnolia 2

Sanatoryjna baza lecznicza oferuje zabiegi z zakresu: balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, fizykoterapii, inhalacje oraz masaże, które wykonuje wyspecjalizowany personel. Oprócz zabiegów rehabilitacyjnych oferujemy zabiegi typu wellness i SPA przynoszące efekt odprężenia, poprawę wyglądu skóry oraz sylwetki. Dodatkowo do dyspozycji gości: wypożyczalnia sprzętu sportowego, stół do gry w bilard i tenisa stołowego, stylowa bacówka z paleniskiem i grillem, sala telewizyjna, kącik szachowy, wypożyczalnia książek, kawiarnia, parking i garaże, bezprzewodowy Internet. Zapewniamy również atrakcyjny program rozrywkowo-turystyczny: prezentacje multimedialne o atrakcjach regionu, nordic walking z instruktorem, spacery po okolicy z opiekunem, quizy i zabawy logiczne, biesiada góralska w bacówce, wieczorki taneczne w hotelowej kawiarni.