Bezpłatne konsultacje z dietetykiem w Poznaniu – 8 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy członków Stowarzyszenia na indywidualne bezpłatne konsultacje z dietetykiem, które odbędą się w poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku w godz. od 17:00 do 20:00 w Klubie „KOPERNIK” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” przy ul. Galileusza 8 w Poznaniu. Konsultacji udzielać będzie dietetyk, pani mgr Agnieszka Pompecka. Podczas konsultacji dietetyk nie układa jadłospisu. Dla sprawniejszego przebiegu konsultacji prosimy o przygotowanie pytań do dietetyka.

Zapisy na konsultacje zbieramy na adres zgloszenia@celiakia.pl. W treści zgłoszenia prosimy podać imię i nazwisko uczestnika konsultacji, numer telefonu, a także preferowaną godzinę konsultacji.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają osoby należące do Stowarzyszenia i z opłaconą składką za rok 2019. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zwrotnym. Na miejscu będzie można także otrzymać materiały na temat diety bezglutenowej i porozmawiać z przedstawicielem Poznańskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Zapraszamy!

Oddział Poznań Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem w Poznaniu – 8 kwietnia 2019 r.