„Celiakia – diagnoza i co dalej?” – konferencja 2 grudnia we Wrocławiu

Twoje dziecko ma diagnozę celiakii? Jesteś od lat na diecie bezglutenowej, ale mimo tego masz pytania i wątpliwości? Zapraszamy Cię w sobotę 2 grudnia 2023 r. na bezpłatną konferencję we Wrocławiu. Spotkasz się tam z dietetykiem, lekarzem gastroenterologiem i przedstawicielką laboratorium diagnostycznego, a Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

Spotykamy się o godz. 12.00 we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 przy ul. Legnicka 65 (dojazd od ul. Marcina Lutra).

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, ale obowiązują ZAPISY drogą mailową: zgloszenia@celiakia.pl. W tytule prosimy podać „Konferencja Wrocław”, a w treści zgłoszenia imię i nazwisko osoby chętnej do udziału w wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Bardzo prosimy o udział wyłącznie osób dorosłych.

Konferencję organizujemy z okazji 15-lecia działalności oddziału naszego Stowarzyszenia we Wrocławiu.

Partnerami konferencji są firmy Euroimmun, Schär i Piekarnia Hert. Produkty do paczek dla uczestników wydarzenia oraz do degustacji przekażą również firmy: Bezgluten, Celiko i Putka.

Program konferencji

  • 12:10 – 12:30 – Co nowego w Stowarzyszeniu?” – Małgorzata Źródlak i Małgorzata Jakubczyk, Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej
  • 12:30 – 13:30 – „Glutenowe pułapki okiem dietetyka” – Natalia Lipietta, dietetyczka Centrum Diety Bezglutenowej, wykład oraz sesja pytań i odpowiedzi
  • 13:30 – 14:00 – „Tajniki diagnostyki celiakii – pytania najczęściej zadawane przez pacjentów” – Aleksandra Świgut, Euroimmun
  • 14:00 – 14:30 – przerwa kawowa połączona z degustacją produktów bezglutenowych
  • 14:30 – 15:30 – „Celiakia i co dalej?” – dr n. med. Ewa Waszczuk, gastroenterolog, wykład oraz sesja pytań i odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy!

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

„Celiakia – diagnoza i co dalej?” – konferencja 2 grudnia we Wrocławiu