Coeliac Day Run – z okazji 17. MDC biegniemy dla Ukrainy!

Biegasz lub jeździsz na rowerze i chcesz wziąć udział w międzynarodowym wydarzeniu charytatywnym na rzecz Ukrainy? W dniach 16-22 maja możesz w dowolnym momencie przebiec, przejechać na rowerze lub po prostu przejść 3 lub 10 km. Wpisowe w wysokości 10 euro jest w całości przeznaczone na wsparcie osób na diecie bezglutenowej (głównie dzieci) w Ukrainie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, nie tylko osoby na diecie! 

Nasze Stowarzyszenie we współpracy z AOECS (Zrzeszeniem Europejskich Stowarzyszeń Osób z Celiakią) organizuje wirtualny bieg pod hasłem Coeliac Day Run for Ukraine. Do imprezy, która odbędzie się w całej Europie, można dołączyć od 16 do 22 maja. Organizujemy ją by uczcić 17. Międzynarodowy Dzień Celiakii, ale także by pomóc osobom na diecie bezglutenowej w Ukrainie.

Jak to działa?

To bardzo proste! Wystarczy, że od teraz do 22 maja 2022 r. zarejestrujesz się, korzystając z poniższego linku i uiścisz opłatę za uczestnictwo w wysokości 10 euro. Wybierz spacer, bieg lub jazdę rowerem na dystansie 3 lub 10 kilometrów, gdziekolwiek chcesz, między 16 a 22 maja. Nie zapomnij wydrukować swojego numeru startowego 🙂 Swój czas zarejestrujesz online za pomocą tego samego linku, którego użyłeś/aś podczas rejestracji na wydarzenie. Możesz wpisać go ręcznie lub korzystając z zegarka sportowego.

Jeśli chcesz, możesz potem porównać swoje wyniki z innymi uczestnikami na stronie wyścigu.

Zarejestruj się na wydarzenie tutaj: link do Coeliac Day Run (można wybrać język polski).

Pomóż nam nagłośnić imprezę

Bardzo prosimy, udostępnij link do wydarzenia znajomym, którzy lubią aktywność fizyczną i chcieliby wraz z nami wesprzeć szczytny cel. Wszystkie „wybiegane”, „wychodzone” lub „wyjeżdżone” środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z celiakią z Ukrainy (to głównie one będą beneficjentami akcji).

Pochwal się startem!

Podziel się z nami swoim udziałem w tym wydarzeniu! Zrób zdjęcie przed, w trakcie lub po biegu i opublikuj w naszych mediach społecznościowych, na Facebooku lub Instagramie.
Możesz oznaczyć wydarzenie #coeliacdayrun albo #miedzynarodowydzieńceliakii

Zapraszamy!

Organizujemy to wydarzenie za pośrednictwem firmy RaceID, która zajmuje się obsługą imprezy (rejestracja, opłata, listy startowe, zdjęcie do wydruku numeru startowego, wyniki i raporty). RaceID przekaże AOECS całą zebraną dzięki uczestnikom wydarzenia kwotę.

Coeliac Day Run – z okazji 17. MDC biegniemy dla Ukrainy!