Cook Nook z Nowego Sącza w MENU BEZ GLUTENU

Studio Kulinarne Cook Nook założyli miłośnicy dobrego jedzenia: Kinga Karasińska oraz Janusz Garncarczyk, szef kuchni restauracji Lemon, należącej już do naszego programu MENU BEZ GLUTENU.

W ofercie Cook Nook, które mieści się przy ul. Węgierskiej 137 w Nowym Sączu, są różnorodne kulinarne warsztaty tematyczne, również bezglutenowe. Szefowie studia dbają, by było to miejsce na najwyższym poziomie. Dlatego goszczą znanych w całej Polsce (i nie tylko) doświadczonych szefów kuchni, sommelierów i pasjonatów gotowania. Warsztaty kulinarne są zarówno dla amatorów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności kulinarne, poznać nowe smaki i praktyczne techniki, jak również profesjonalistów. Mogą się oni zainspirować podglądając pracę najlepszych szefów kuchni. Tematyka warsztatów jest zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce, w którym pachnie pysznym jedzeniem, słychać gwar rozmów oraz uwagi szefów kuchni, którzy z pasją i zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę.

Podróżujemy po kuchniach z całego świata: Polska, Włochy, Francja, Azja. Ale skupiamy się również na spotkaniach, podczas których uczestnicy mogą zdobyć praktyczne umiejętności, np. jak filetować ryby czy obierać i czyścić krewetki – mówi Pan Janusz. – Uczestników otacza przestrzeń zaprojektowana tak, aby czuli się swobodnie gotując i poznając nowych ludzi i smaki.

Cook Nook to nie tylko oferta spotkań dla dorosłych, ale również miejsce przyjazne dzieciom. Na warsztatach mali adepci gotowania bawią się podczas przyrządzania skomponowanych specjalnie dla nich dań, atrakcyjnych wizualnie i smakowo. To nie lada gratka dla maluchów! Podczas warsztatów mogą rozwijać umiejętności kulinarne, kosztować potrawy, ćwiczyć motorykę i poznawać nowych przyjaciół.

Studio kulinarne Cook Nook to również przestrzeń, w której można zorganizować małe przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe, eventy firmowe czy sesje zdjęciowe. Także zamówić catering na domowe przyjęcia czy spotkania – dania są nie tylko pyszne, ale i efektowne.

Mimo że Cook Nook to świeże miejsce na gastronomicznej mapie Sądecczyzny, to już cieszy się wieloma rekomendacjami i pozytywnymi opiniami uczestników spotkań – mówi Pani Kinga. – Koniecznie odwiedź naszą kuchnię, a my zadbamy, żebyś chciał wrócić ponownie!

Cook Nook z Nowego Sącza w MENU BEZ GLUTENU