Cukiernia Fit Cake Trzebnica w MENU BEZ GLUTENU

Cukiernia a zarazem „niecukiernia” zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej aromatycznej kawy na pyszne bezglutenowe torty i ciasta.

Lokal znajduje się w Trzebnicy przy ul. Kościelnej 25 d (około 30 km od Wrocławia).

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, będące na diecie keto, wegetarianie oraz weganie, a także dla osoby zwracające uwagę na kalorie) lub zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinodpornością). Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się w ogólnodostępnym miejscu i każdy klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem wyboru.

Chcieliśmy stworzyć magiczne miejsce dla osób, którzy kochają słodkości, ale z różnych względów chcą żyć fit lub borykają się z problemami zdrowotnymi, np. cukrzyca czy celiakia. Poza tym tak jak my kochają dobrą kawę – mówi właścicielka. –  Mamy szeroką ofertę dla alergików, wegan. Produkty są starannie opisane, z podziałem na kalorie i makroskładniki.

Dostać tu można również desery w słoiczkach, batony oraz masła orzechowe w kilku smakach – a wszystko bez glutenu! Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i nie zawierają cukru i laktozy.

W ofercie dostępne są również opcje Vege i KETO. Słodycz zapewniają daktyle, morele, syrop daktylowy lub erytrol – zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności.

„Niecukiernia” przyjmuje zamówienia na pyszne torty i ciasta okolicznościowe, również w wersji wegańskiej.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Cukiernia Fit Cake Trzebnica w MENU BEZ GLUTENU