Dieta bezglutenowa – od czego zacząć? Bezpłatny webinar

Jesteś świeżo po diagnozie celiakii? Chcesz by Twoi bliscy zrozumieli podstawy diety bezglutenowej? Zastanawiasz się, czy nie robisz błędów w kuchni? Zapraszamy na webinar pt. „Dieta bezglutenowa – od czego zacząć?”, który odbędzie się 19 stycznia 2023 r. o godzinie 10:00!

Podczas webinaru nasze dietetyczki z Centrum Diety Bezglutenowej, Katarzyna Gabrysiak i Natalia Lipietta, opowiedzą o podstawowych zasadach diety. Omówią produkty dozwolone i zabronione, najczęściej popełniane błędy i glutenowe pułapki oraz inne ważne kwestie, które pomagają odnaleźć się w bezglutenowym świecie. Zapraszamy szczególnie osoby, które od niedawna stosują dietę bezglutenową oraz członków ich rodzin, przyjaciół i wszystkich zainteresowanych tematem.

PLAN WEBINARU

  • Co to jest gluten?
  • ABC diety bezglutenowej
  • Na co zwrócić uwagę na etykiecie?
  • Co się dzieje, gdy osoba z celiakią nie trzyma ścisłej diety?
  • Glutenowe pułapki i najczęstsze błędy na diecie
  • Dieta bezglutenowa w praktyce – od domowej kuchni do restauracji

Podczas wydarzenia będzie można zadawać pytania na czacie.

Ten wykład będzie wstępem do kolejnego naszego spotkania, w którym pogłębimy temat informacji zawartych na etykietach produktów i bezpiecznych zakupów bezglutenowych.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona do 200, decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania spotkania.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Kliknij i zapisz się na webinar.

Serdecznie zapraszamy!

Dieta bezglutenowa – od czego zacząć? Bezpłatny webinar