Dzień Dziecka i początek wakacji w Radomiu

Oddział Radom serdecznie zaprasza dorosłych członków Stowarzyszenia oraz wszystkie dzieci na diecie bezglutenowej na wspólne świętowanie rozpoczęcia wakacji połączone z Bezglutenowym Dniem Dziecka. Zapraszamy 22 czerwca 2019 r. w godzinach od 11:00 do 13.30 do Leśnego Ośrodka Edukacyjnego im. red. Andrzeja Zalewskiego w Jedlni Letnisku. Planujemy biesiadę przy ognisku i wspólne zabawy dzieci. Zapewniamy bezglutenowe kiełbaski, ketchup i pieczywo, prosimy o przyniesienie innych bezglutenowych smakołyków do wspólnej degustacji (z podaniem użytych składników), a także napojów. Prosimy też, aby najmłodsi zabrali ze sobą piłki oraz inne zabawki i przyrządy do gier zespołowych.

Dzieci otrzymają drobne upominki od Stowarzyszenia.

Zapisy przyjmowane są na: zgloszenia@celiakia.pl do 17 czerwca. Prosimy zatytułować maila: „Dzień Dziecka w Radomiu”. Przy zapisie prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej oraz rodzeństwa. Każdy e-mail zostanie potwierdzony. Zapraszamy członków Stowarzyszenia z uregulowaną składką członkowską za 2019 r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Dzień Dziecka i początek wakacji w Radomiu