Dzień Dziecka na Dzikim Zachodzie – Warszawa, 5 czerwca 2022

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy bezglutenowe dzieci członków naszego Stowarzyszenia z Warszawy i okolic na wyjątkowy piknik w westernowym stylu. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 5 czerwca w godzinach 11:00 – 14:00 w Parku Adrenaliny i Westernu w Runowie koło Piaseczna.

Na Dzikim Zachodzie czeka na Was wiele trakcji, m.in.: strzelanie z winchestera i z łuku, rzut podkową, zawody Indianie kontra kowboje, przeciąganie liny, bieg po skrzynkach, szukanie złota, rzut lassem, indiańska ścieżka zdrowia, zwiedzanie biura szeryfa, banku, saloonu. Będzie także ognisko. Zapewniamy bezglutenowe kiełbaski, ketchup, musztardę i pieczywo.

Do wspólnego poczęstunku prosimy przynieść domowe bezglutenowe przekąski z dołączonym do nich dokładnym wykazem składników. Prosimy też, by wszyscy uczestnicy zapewnili sobie odpowiednią ilość wody i napojów na czas zabawy.

Zabierzcie ze sobą dobry nastrój, mile widziane będą kowbojskie lub indiańskie stylizacje. Najciekawsze przebrania dzieci i dorosłych nagrodzimy drobnymi upominkami.

Ilość miejsc jest ograniczona do 150 osób, dlatego o udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń. Warunek to brak zaległości w składkach członkowskich.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do dnia 30 maja 2022 r. W tytule maila prosimy wpisać: „Dzień Dziecka Warszawa”, a w treści maila podać:

  • imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia,
  • imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej,
  • imiona i wiek rodzeństwa.

Każde zgłoszenie potwierdzimy mailem zwrotnym. Zapraszamy!

Dojazd do miejsca zabawy:

Park Adrenaliny i Westernu, ul. Chmielna, 05-504 Runów k/Piaseczna. Najlepiej dojechać samochodem lub autobusem z Piaseczna

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzacie, że zapoznaliście się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Dzień Dziecka na Dzikim Zachodzie – Warszawa, 5 czerwca 2022