Dzień Dziecka w Łodzi – 8 czerwca

Serdecznie zapraszamy wszystkie bezglutenowe dzieci z Łodzi i okolic na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Spotykamy się 8 czerwca 2019 r. o godz. 13.30 przed Centrum Turysty Księży Młyn przy ul. Księży Młyn 12 (na teren można wjechać samochodem). Zabawę rozpoczniemy grą miejską (godz. 13.45), która odbędzie się na zewnątrz niezależnie od warunków pogodowych. Stowarzyszenie pokrywa koszt biletu dla dziecka bezglutenowego. Dodatkowe bilety dla rodzeństwa należy kupić we własnym zakresie.

Po zmaganiach w terenie zapraszamy wszystkich na poczęstunek i magiczną niespodziankę oraz wręczenie drobnych upominków od Stowarzyszenia. Rodziców prosimy o przyniesienie bezglutenowych słodkości: ciasta, ciastek (z informacją o składzie) oraz włączenie się w opiekę nad dziećmi podczas eksplorowania Księżego Młyna.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres zgloszenia@celiakia.pl do 5 czerwca. W tytule maila prosimy napisać „Dzień Dziecka w Łodzi”, a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię dziecka na diecie bezglutenowej oraz imię rodzeństwa, które przybędzie. Prosimy o podanie wieku dzieci. Warunkiem udziału w spotkaniu jest opłacona składka członkowska.
Prosimy o punktualne przybycie, dobranie odzieży adekwatnej do warunków pogodowych i zabranie obuwia na zmianę w przypadku deszczu.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Dzień Dziecka w Łodzi – 8 czerwca