Fit Cake Dzierżoniów dołączył do MENU BEZ GLUTENU

Kolejna „niecukiernia” sieci Fit Cake dołączyła do MENU BEZ GLUTENU – tym razem zapraszamy do Dzierżoniowa (dolnośląskie). Lokal położny jest przy ul. Spacerowej 5b/1.

W ofercie są ciasta i torty, ciasteczka i eklery, naleśniki, gofry bąbelkowe, pancakes, desery w słoikach, koktajle, batony proteinowe i masła orzechowe, lody, a do tego aromatyczna kawa. Słodkości przygotowywane są na miejscu, wyłącznie ze składników niezawierających glutenu, cukru i laktozy. Produkty stanowią bezpieczny i pyszny wybór dla osób z celiakią, nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą czy insulinoopornością. W Fit Cake Dzierżoniów są również propozycje słodkości dla osób na diecie keto i wegańskiej.

Fit Cake Dzierżoniów realizuje też indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta i torty, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Dzierżoniów dołączył do MENU BEZ GLUTENU