Fit Cake Grudziądz dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU

Fit Cake Grudziądz zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej kawy do lokalu przy ul. Pańskiej 1/1. Lokal uzyskał certyfikat programu MENU BEZ GLUTENU.

Menu Bez GlutenuFit Cake Grudziądz oferuje zdrowe i pyszne słodkości: ciasta, serniki, batony, donuty, słodkie desery w słoiczkach. Można zamówić tu także torty na różne okazje. Wszystkie są bezglutenowe!

Słodkości  odpowiednie dla osób, dla których ważny jest zdrowy styl odżywiania, dbających o sylwetkę, dla sportowców, wegan, osób na diecie keto i low FODMAP. Ale też dla diabetyków, celiaków, osób mających nietolerancje pokarmowe lub z insulinoopornością. Jednym słowem dla każdego, kto ma ochotę na coś słodkiego. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób, bez glutenu, laktozy i tradycyjnego cukru. Do każdego tortu, ciastka lub batonika dołączona jest informacja żywieniowa, na której znaleźć można skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników (białka, węglowodanów i tłuszczów).

W Fit Cake Grudziądz realizuje się indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta i torty – również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Grudziądz dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU