Fit Cake Olsztyn Jaroty w MENU BEZ GLUTENU

Fit Cake Olsztyn Jaroty to już druga cukiernia w Olsztynie, całkowicie bezglutenowa, która dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU. Znajduje się przy ul. Księdza Jana Hanowskiego 9/49.

W ofercie „niecukierni” są ciasta, ciasteczka, torty, desery, batony, owsianki, jaglanki. Stopniowo wprowadzana jest oferta wytrawnych śniadań. Wszystkie wyroby nie zawierają tradycyjnego cukru i glutenu. Znajdziemy tu także produkty bez laktozy, wege, keto, low FODMAP oraz low carb. Słodycz zapewnia erytrol, zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie), jak i zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinoopornością).

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Olsztyn Jaroty w MENU BEZ GLUTENU