Fit Cake Radom dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU

Fit Cake Radom Śródmieście dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU. Lokal znajduje się przy ul. Witolda 7 w Radomiu.

Menu Bez GlutenuDo słodkich wypieków i deserów zamówimy tu aromatyczną kawę i herbatę. Są też szejki i koktajle, słodkie owsianki i jaglanki. Wszystkie dostępne wyroby (ciasta, batony, desery, gofry i lody w lecie) oprócz glutenu nie zawierają także tradycyjnego cukru. Większość słodkości nie ma w składzie laktozy (poza sernikami). Cała oferta to propozycje ciast w zdrowej, mniej kalorycznej wersji, która zainteresuje osoby uprawiające sport, z alergiami, z celiakią, cukrzycą, będące na diecie ketogenicznej, low FODMAP oraz dla wegan.

Wszystkie słodycze są robione na miejscu i nie zawierają konserwantów i ulepszaczy. W lokalu można dostać informację żywieniową do każdego ciasta, batonu, czy deseru. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. Można tu zamawiać bezglutenowe torty i inne wypieki okolicznościowe.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Radom dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU