Fit Cake Warszawa Targówek w MENU BEZ GLUTENU

Wszystkie słodkości oferowane przez Fit Cake Warszawa Targówek są bezglutenowe! Lokal znajduje się przy ul. Kondratowicza 27/U8.

Menu Bez GlutenuDo słodkich wypieków i deserów zamówimy tu aromatyczną kawę, herbatę, szejki, koktajle, gofry albo lody. Wszystkie dostępne wyroby (ciasta, batony, lody, gofry i desery) oprócz glutenu nie zawierają także dodatku tradycyjnego cukru.

Większość słodkości nie ma w składzie laktozy (poza częścią serników). Oferta wypełniona jest propozycjami ciast w zdrowej, mniej kalorycznej wersji: dla osób uprawiających sport, z alergiami, z celiakią, cukrzycą, będących na diecie ketogenicznej, low FODMAP oraz dla wegan.

Wszystkie słodycze są robione na miejscu i nie zawierają jakichkolwiek konserwantów i ulepszaczy. Wychodząc naprzeciw osobom świadomym tego, co jedzą, do każdego ciasta, deseru czy batonika obsługa kawiarni dołącza informację żywieniową. Zawiera ona skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. W Fit Cake Targówek można zamówić torty i inne ciasta, również w wersji dla alergików.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Warszawa Targówek w MENU BEZ GLUTENU