Fit Cake Warszawa Ursus w MENU BEZ GLUTENU

Fit Cake Warszawa Ursus otrzymał certyfikat programu MENU BEZ GLUTENU. Lokal znajduje się przy ul. Bohaterów Warszawy 41 w warszawskiej dzielnicy Ursus.

Fit Cake Warszawa Ursus jest kawiarnią oferującą zdrowe i pyszne słodkości. Wszystkie są bezglutenowe, a przy tym przygotowywane w rzemieślniczy sposób, na miejscu i z największą starannością.

Nasza kawiarnia to oaza smaków, gdzie wypieki są bez glutenu, bez cukru i w większości bez laktozy, dostosowane do różnych potrzeb żywieniowych – mówi właścicielka.

Można tu delektować się zdrowymi, smacznymi dietetycznymi słodkościami, w przyjaznym otoczeniu. W ofercie oprócz tortów i ciast są też zdrowe jaglanki i owsianki, również w opcji dla wegan oraz osób na diecie keto czy też low FODMAP.

Można tu zamówić bezglutenowe torty i inne wypieki okolicznościowe.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

Fit Cake Warszawa Ursus w MENU BEZ GLUTENU