Kręgle w Kielcach – zapraszamy na bezpłatne spotkanie

Kielecki Oddział Stowarzyszenia serdecznie zaprasza dzieci na diecie bezglutenowej, których rodzice należą do Stowarzyszenia, ale także osoby dorosłe na diecie bezglutenowej (będące członkami Stowarzyszenia) na spotkanie w kręgielni.

Impreza odbędzie się 17 października w kręgielni MK Bowling przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Kielcach, w godz. od 16.00 do 18.00.

Podczas wspólnej gry w kręgle będzie okazja poznać się i wymienić doświadczeniami na temat codziennego życia z dietą bezglutenową. Wydarzenie organizujemy dla członków Stowarzyszenia (z uregulowanymi składkami członkowskimi za 2021 rok włącznie).

Zapisy na spotkanie prosimy przesyłać do 14 października na adres mailowy zgloszenia@celiakia.pl. W tytule maila należy koniecznie wpisać: „Spotkanie Kielce”. Natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię i wiek dziecka. W przypadku osób dorosłych na diecie bezglutenowej prosimy o podanie imienia i nazwiska członka Stowarzyszenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Kręgle w Kielcach – zapraszamy na bezpłatne spotkanie