Mikołaj odwiedzi dzieci w Katowicach

Oddział Śląsk zaprasza dzieci członków naszego Stowarzyszenia w wieku 2-14 lat na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się w dniu 24 listopada 2018 (sobota) w Miejskim Domu Kultury Filia „Dąb” w Katowicach przy ul. Krzyżowej 1.
Zapraszamy na godzinę 11.00. W czasie gdy dzieci będą się bawić z animatorem, dorosłych opiekunów zapraszamy na mały poczęstunek i rozmowę na ciekawe tematy dotyczące diety bezglutenowej i prowadzenia bezpiecznej kuchni.

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl w terminie do dnia 22.11.br.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Katowice, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko i wiek dziecka.

Ilość miejsc jest niestety ograniczona. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Ze względu na możliwości lokalowe sali MDK bardzo prosimy o przybycie tylko jednego opiekuna dziecka (dzieci).

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Mikołaj odwiedzi dzieci w Katowicach