Mikołajkowe spotkanie dla dzieci w Łodzi

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Już za chwilę pochłoną nas świąteczne obowiązki.
Za nim jednak to wszystko się wydarzy, łódzki oddział Stowarzyszenia zaprasza dzieci w wieku od 5 do 16 lat oraz ich rodziców na spotkanie mikołajkowe.
W tym roku spotykamy się w sobotę 7 grudnia w godzinach 11.00 – 15.00 w Pracowni Tytka, mieszczącej się w Łodzi przy ul. Anyżowej 2a. Podczas spotkania będziemy lepić pierogi z mąk jednorodnych oraz przygotujemy świąteczne desery. Nie zabraknie również prezentów dla najmłodszych uczestników 😉

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za 2019 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl
do 3 grudnia 2019 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Łódź, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko, wiek dziecka. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie. Pierwszeństwo udziału mają członkowie z opłaconą składką członkowską za rok 2019.

Prosimy o podanie informacji o ewentualnych innych alergiach i nietolerancjach pokarmowych, postaramy się zmodyfikować przepisy tak, aby każdy z małych uczestników mógł skosztować przygotowanych przez siebie potraw.

Mikołajkowe spotkanie dla dzieci w Łodzi