Mikołajkowe warsztaty w Poznaniu

BRAK MIEJSC

Oddział Poznań serdecznie zaprasza na rodzinne warsztaty świąteczne, które odbędą się 17 grudnia (w niedzielę) o godzinie 9:30 w studiu kulinarnym The Kitchen przy ul. Wichrowej 18A w Poznaniu.

Będziemy przygotowywać świąteczne potrawy pod kierunkiem gościa specjalnego – Weroniki Madejskiej, autorki bezglutenowego bloga Natchniona.pl. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (do 12 roku życia) zapraszamy na przygotowane dla nich warsztaty manualne. Swoją obecność potwierdził też wyjątkowy gość – Święty Mikołaj!

Zachęcamy do przyniesienia własnych bezglutenowych potraw, które ze względu na różne nietolerancje pokarmowe prosimy opisać, uwzględniając wszystkie składniki, a szczególnie alergeny.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Dziecku może towarzyszyć jeden rodzic (z racji ograniczonej przestrzeni).
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: poznan@celiakia.pl do 14 grudnia 2017 r.
W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię i nazwisko rodzica należącego do Stowarzyszenia oraz nr telefonu. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Pierwszeństwo udziału mają członkowie Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za bieżący rok. Prosimy o zabranie fartuchów dla siebie i dla dziecka oraz o punktualnie przybycie.

Serdecznie zapraszamy!

Rafał Kapciński, Bartek Drozd
Oddział Poznań