Palunichka Kuchnia – eko piekarnia i bio cukiernia w MENU BEZ GLUTENU

LOKAL NIE ISTNIEJE LUB NIE NALEŻY DO PROGRAMU „MENU BEZ GLUTENU”

Palunichka Kuchnia, innowacyjna bezglutenowa eko piekarnia i jednocześnie bio cukiernia, znajduje się w Bielsku Białej przy ul. 1 Maja 47.

Przygotowuje się tu wyłącznie wyroby bezglutenowe, co eliminuje możliwość zanieczyszczenia glutenem na wszystkich etapach produkcji. Menu jest odpowiedzią na potrzeby osób z różnymi nietolerancjami, dlatego można kupić tu także produkty bez jajek, mleka czy kukurydzy (na skrobi z tapioki).

Lokal oferuje bezglutenowe chleby, bułki, drożdżówki, ciasta i ciasteczka, makaroniki oraz torty, na które można składać zamówienia. W menu Palunichki Kuchni są też zdrowe śniadania: tosty z awokado, omlet z ciecierzycy, hummus z kimchi czy jogurt kokosowy z bezglutenową granolą, a do tego świeżo wyciskany sok lub smoothie. Śniadania i lunche są dostępne na miejscu, na wynos lub dowożone.

W Palunichka Kuchnia gotuje się bez białego cukru i mąki, rafinowanych i przetworzonych półproduktów. Dania i wypieki przygotowywane są z wysoko zmineralizowanych surowców i produktów superfood. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą cieszyć się słodkim smakiem zdrowych deserów, również do wegan, osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Zapraszamy serdecznie na pyszne jedzenie do Palunichki Kuchni, nowego miejsca na mapie lokali z MENU BEZ GLUTENU.

Palunichka Kuchnia – eko piekarnia i bio cukiernia w MENU BEZ GLUTENU