O matko z córką – piekarnia bezglutenowa z Warszawy w MENU BEZ GLUTENU!

Zapraszamy do bezglutenowej piekarni rzemieślniczej O matko z córką, która właśnie dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU. Wypieki dla siebie znajdą tu osoby na diecie bezglutenowej, bezcukrowej czy bezlaktozowej z Warszawy i okolic.

Piekarnia znajduje się na warszawskim Ursynowie przy ul. Kłobuckiej 8 lok U-7. Tworzone są tu zdrowe wypieki bez żadnych dodatków, chemii i spulchniaczy, z certyfikowanych bezglutenowych mąk jednorodnych. Wypieki są odpowiednie dla osób na diecie bezglutenowej, a także wegan i osób, które z różnych powodów nie tolerują innych alergenów, np: produktów mlecznych, cukru, orzechów. W ofercie są chleby na zakwasie, mini pizze, foccacie, drożdżówki z owocami, gofry, paluszki grissini, i ciasta (również wegańskie).

Wkładamy serce w tworzone chleby, przekąski słodkie i słone, tak aby życie bezglutenowe nabrało smaku, aromatu i kolorów – mówi właścicielka. –Pieczemy na miejscu, według autorskich receptur. To co nas wyróżnia, to dowóz świeżego pieczywa na terenie Warszawy: pieczemy i dowozimy tego samego dnia. Poza Warszawę wysyłamy kurierem.

Standardowo piekarnia jest czynna we wtorki, środy, czwartki w godzinach 12.00-19.00, a w soboty 12.00-16.00. W grudniu piekarnia jest czynna w środy 12.00-19.30 (tylko odbiór zamówień) i soboty 12.00-16.00.

O matko z córką – piekarnia bezglutenowa z Warszawy w MENU BEZ GLUTENU!