Pierwsze suplementy diety z Przekreślonym Kłosem!

Bardzo nas cieszy, że mamy pierwsze certyfikowane suplementy diety! Produkty żelaza firmy Polski Lek ze znakiem towarowym Przekreślony Kłos wkrótce w aptekach.

Polski Lek to firma obecna na rynku od 2000 r. i specjalizująca się w innowacyjnych preparatach dostosowanych do indywidualnych potrzeb konsumentów. Przykładem tego jest linia certyfikowanych suplementów diety marki Actiferol Fe®: produktów żelaza i witamin.

Actiferol Fe® zawiera unikalną formę żelaza poddaną mikronizacjimikroenkapsulacji. Dzięki mikronizacji, czyli dużemu rozdrobnieniu, znacznie wzrasta przyswajalność żelaza. Metoda mikroenkapsulacji, czyli otoczenie cząsteczek warstwą emulsji, powoduje natomiast, że żelazo zawarte w produkcie uwalnia się w jelitach, a nie w żołądku. To sprawia, że produkt jest bardzo dobrze tolerowany i nie wywołuje dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Dzięki tym innowacyjnym procesom Actiferol Fe® wyróżnia się spośród innych produktów tego typu.

Do certyfikowanych suplementów diety Actiferol Fe® w saszetkach należą:

  • PL-131-001 Actiferol Fe 15 mg (30 saszetek)
  • PL-131-002 Actiferol Fe 7 mg (30 saszetek)
  • PL-131-003 Actiferol Fe 30 mg (30 saszetek)

Produkty Actiferol Fe® z Przekreślonym Kłosem będą dostępne na rynku pod koniec pierwszego kwartału 2024.

Przypominamy, że suplementy to nie leki. Wszystkie leki zarejestrowane w Unii Europejskiej nie zawierają glutenu. Natomiast suplementy diety i ich skład podlegają tym samym regulacjom, co żywność. Dlatego mogą zawierać gluten i ich skład powinien być za każdym razem sprawdzany.

Pierwsze suplementy diety z Przekreślonym Kłosem!