Piknik bezglutenowy w Łodzi – 24 czerwca

Zapraszamy członków Stowarzyszenia z regionu łódzkiego na bezglutenowy piknik integracyjny w sobotę 24 czerwca o godz. 13.00. W tym roku spotykamy się na terenie Rady Osiedla Dolina Łódki przy ul. Beskidzkiej 172 w Łodzi.

Na miejscu zorganizujemy sobie ognisko z kiełbaskami. Zapewniamy kiełbaski, keczup, musztardę, pieczywo, sztućce i tacki. Zachęcamy do przyniesienia własnych bezglutenowych wypieków (koniecznie z wykazem użytych składników), warzyw i owoców oraz napojów. Warto zaopatrzyć się w krem z filtrem, okrycia głowy, koc piknikowy oraz drobny sprzęt sportowy. Można wziąć zestaw do tenisa stołowego, piłkę do koszykówki, siatkówki oraz akcesoria do piaskownicy dla najmłodszych. Zamówiliśmy dla Was piękną pogodę 😊

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 22 czerwca 2023 r.
W tytule maila prosimy napisać: „Piknik w Łodzi”. W treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz ilość osób z rodziny, które z nim przyjdą. Warunkiem udziału w spotkaniu jest brak zaległości w składkach członkowskich (z 2023 r. włącznie).

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w pikniku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Piknik bezglutenowy w Łodzi – 24 czerwca