Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Szczecinie

Szczeciński Oddział Stowarzyszenia serdecznie zaprasza na Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska w dniu 1 czerwca 2019 roku.

W programie zajęcia z wykorzystaniem hamaków oraz wspólne aktywności dla całej rodziny, a także ognisko z bezglutenowymi kiełbaskami.
Dojazd: pociągiem do stacji Kliniska Wielkie i około 20-minutowy spacer lub samochodem – drogą S3, na skrzyżowaniu S3/Kliniska Wielkie należy skręcić w prawo i jechać kilkaset metrów, zgodnie z oznakowaniem. W związku z trwającymi robotami drogowymi zalecamy zaplanowanie więcej czasu na dojazd do Nadleśnictwa z okolic Szczecina.

Na ognisku zapewniamy bezglutenową kiełbaskę, dodatki oraz wodę. Mile widziane będą domowe słodkie wypieki bezglutenowe przyniesione przez uczestników ogniska z opisem użytych składników.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres zgloszenia@celiakia.pl do 29 maja 2019 r.

W tytule maila prosimy napisać: „Piknik rodzinny w Szczecinie”, a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię dziecka na diecie bezglutenowej oraz imiona rodzeństwa. Przy dzieciach dodatkowo prosimy o podanie ich wieku. Warunkiem udziału w spotkaniu jest opłacona składka członkowska.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Szczecinie