Piknik z okazji Dnia Dziecka w Łodzi – 5 czerwca 2022

Łódzki Oddział Stowarzyszenia serdecznie zaprasza na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na długo wyczekiwane spotkanie zapraszamy 5 czerwca 2022 r. Impreza rozpocznie się o  godz. 13.30. na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich przy ul. Łagiewnickiej 305.

Na ognisku oprócz bezglutenowej kiełbasy i pieczywa zapewniamy warzywne dodatki, musztardę, ketchup oraz napoje. Tradycyjnie zachęcamy wszystkich do przyniesienia bezglutenowych, domowych wypieków z opisem użytych produktów. Prosimy również o zabranie piłek do gry, rakietek do badmintona, drobnego sprzętu sportowego, odstraszaczy na komary lub (w razie konieczności) kaloszy i kurtek przeciwdeszczowych. I niezależnie od pogody koniecznie zabierzcie pozytywne nastawienie i dobry humor 🙂

Zwracamy się z prośbą do wszystkich zmotoryzowanych o niewjeżdżanie na teren lasu. Samochody zostawiamy na parkingu przed budynkiem Leśnictwa Miejskiego oraz udajemy się spacerkiem na miejsce spotkania: polanę z altaną za budynkiem.

Na spotkanie zapraszamy członków naszego Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do 31 maja 2022 r.

W tytule maila prosimy wpisać: „Dzień Dziecka w Łodzi”, a w treści maila podać:

  • imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia,
  • imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej,
  • imiona i wiek rodzeństwa.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzacie, że zapoznaliście się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Piknik z okazji Dnia Dziecka w Łodzi – 5 czerwca 2022