Pożegnanie lata na Podlasiu – 9 października

Zapraszamy członków Stowarzyszenia z Białegostoku i okolic na spotkanie integracyjne do Pacowej Chaty koło Krypna, w niedzielę, 9 października 2022 r. w godz. 12.00-15.00. Tym razem proponujemy Wam spotkanie poza stolicą województwa.

Tego dnia będą się tam odbywały różne warsztaty regionalne dla młodszych i starszych uczestników oraz ognisko. Wstęp jest płatny 25 zł i ponosi go uczestnik warsztatów na miejscu. Prosimy o zabranie ze sobą kiełbasek i bezglutenowych wypieków do wspólnej degustacji.

Liczymy na miłe spotkanie również z nowymi członkami Stowarzyszenia. Naszą bezglutenową społeczność budujemy w Białymstoku już od wielu lat. Przyłączcie się do nas i podzielcie się swoimi doświadczeniami. Wszyscy stanowimy dla siebie najlepsze źródło wiedzy na tematy związane z codziennym, bezglutenowym życiem. Czekamy na Was 🙂

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: zgloszenia@celiakia.pl – do 6 października do godz. 12:00. W tytule maila zgłoszeniowego prosimy podać: „Pożegnanie lata na Podlasiu”, a w treści imię i nazwisko członka Stowarzyszenia.

Osoby zgłaszające się  na spotkanie otrzymają zwrotnie potwierdzenie możliwości udziału drogą mailową.

* Zgłaszając udział w spotkaniu potwierdzasz zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Oddział Białystok

Pożegnanie lata na Podlasiu – 9 października