Pożegnanie lata w Białymstoku – zapraszamy!

Białostocki Oddział naszego Stowarzyszenia zaprasza dzieci z rodzicami na pożegnanie lata w Ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy” przy ul. Plażowej 15/502 w Białymstoku.

Impreza odbędzie się 12 września 2021 r. w samo południe (12.00). Spędzimy 2-3 godziny na wspólnej zabawie. W programie jest również ognisko z kiełbaskami!

Gorąco zachęcamy by przynieść bezglutenowe wypieki lub inne smakowitości wraz z listą użytych składników i alergenów. Będzie to dla nas wspaniała okazja do wymienienia się sprawdzonymi przepisami.

Wydarzenie organizujemy dla członków Stowarzyszenia (z uregulowanymi składkami członkowskimi za 2021 rok włącznie) i ich najbliższej rodziny.

Wstęp na plażę jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Zgłoszenia internetowe przyjmujemy do 9 września 2021 r. na adres e-mail: zgloszenia@celiakia.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Pożegnanie lata”, a w treści: imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka na diecie bezglutenowej i jego wiek oraz imiona pozostałych członków rodziny, którzy wezmą udział w spotkaniu.

Prosimy o punktualne przybycie. W przypadku nagłej rezygnacji z udziału lub problemów z dotarciem prosimy o kontakt z organizatorką Elżbietą, tel: 698 035 173.

Podczas imprezy będziemy przestrzegać wytycznych i zaleceń dotyczących zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią.

Pożegnanie lata w Białymstoku – zapraszamy!