Przekąski liofilizowane Kresto z Przekreślonym Kłosem

Marka Kresto wzbogaciła swoją ofertę certyfikowanych produktów z Przekreślonym Kłosem o produkty liofilizowane owocowe i warzywne. Znajdziecie je w sklepach sieci Carrefour i Netto. Liofilizacja to metoda alternatywna do klasycznego suszenia, która pozwala na zachowanie wysokiej jakości naturalnego smaku, aromatu i większej ilości składników odżywczych.

Do wyprodukowania 100 g borówki amerykańskiej  liofilizowanej i czerwonego buraka wykorzystano 0,7 kg świeżych owoców i 0,7 kg warzyw. Przekąska dostępna jest w 15 g, wygodnym w użyciu opakowaniu ze strunowym zamknięciem. Są to produkty bezglutenowe, wegańskie, o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego.

  • PL-116-006  Burak czerwony, 15g
  • PL-116-007  Borówka amerykańska, 15g

Liofilizowana borówka Kresto to królowa antyoksydantów. Dzięki swoim walorom odżywczym zaliczana jest do kategorii superfoods. Produkt sprawdza się zarówno jako składnik dań, jak i przekąska podjadana prosto z paczki. To odżywczy dodatek, który wzbogaci walory smakowe owsianki, deserów i sałatek.

O zaletach odżywczych czerwonego buraka nie trzeba nikogo przekonywać. Koniec z brudzeniem rąk w trakcie obierania buraków. Nowość Kresto, liofilizowana kostka z czerwonego buraka, to pyszny i wygodny sposób na korzystanie z walorów tego odżywczego warzywa. Posiada naturalnie słodki smak, jest chrupiąca i pozbawiona konserwantów.

Przekąski liofilizowane Kresto z Przekreślonym Kłosem