Relacja – Bezglutenowe Mikołajki w Łodzi

12 grudnia 2015 w Ośrodku 3 Piętra w Łodzi odbyły się miały miejsce warsztaty Bezglutenowe Mikołajki. Wydarzenie było organizowane przy współudziale naszego Stowarzyszenia wraz ze Spółdzielnią Varia oraz Voysa (Paulina Ciąćka). Zespół w składzie: Paulina, Ania, Snizhana, Kasia, Hania i Kamil zadbał o stworzenie świątecznego warsztatymikołajłódź2nastroju dla ponad 50 uczestników. Nasi goście przygotowali ponad 10 kg bezglutenowych trufli i całe mnóstwo dekoracji świątecznych.

warsztatymikołajłódź1Zarówno dorośli, jak i dzieci odkrywali tajemnice przygotowywania trufli na bazie kaszy jaglanej ze wspaniałymi dodatkami. Szkoda, że zdjęcia nie mogą przekazać cudownego zapachu cynamonu, migdałów, czekolady, o ostrym chilli nie wspominając, które unosiły się w całym budynku.

Doświadczona animatorka razem z dziećmi wykonała dużo pięknych świątecznych obrazków i stworzyła kilometry kolorowego łańcucha 🙂warsztatymikołajłódź3

Zespół Bezglutenowych Mikołajek dziękuje wszystkim uczestnikom za przybycie i stworzenie niezwykle przyjaznej atmosfery. Byliście niezwykli!

Od Zarządu:

Paulino, Aniu, Snizhano, Kasiu, Haniu i Kamilu, bardzo dziękujemy za zorganizowanie takich pachnących warsztatów. Wierzymy, że był to niezapomniany dzień dla wszystkich uczestników.