Śliwka Nałęczowska ze znakiem Przekreślonego Kłosa!

Kolejny słodki produkt z oferty firmy Colian z symbolem Przekreślonego Kłosa! To znana i lubiana Śliwka Nałęczowska marki Solidarność.

Do grona produktów z licencjonowanym symbolem Przekreślonego Kłosa dołączyła Śliwka Nałęczowska: PL-115-009. Oblana czekoladą Śliwka Nałęczowska pojawiła się na rynku w 1964 roku i do dziś pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich słodyczy. Zdaniem producenta jej sekret to unikalne połączenie kwaskowego owocu śliwki ze słodyczą masy kakaowej i wytrawnością deserowej czekolady.

Śliwka Nałęczowska stanowi też idealny pomysł na piękny upominek dla najbliższych oraz świetny prezent z Polski, często wręczany przyjaciołom poza granicami kraju. Do wyboru mamy bezglutenowe praliny sprzedawane na wagę oraz w opakowaniach o różnej gramaturze – w torebkach, kartonikach, bombonierkach i puszkach.

Ciekawostka: od 2018 r. corocznie pasjonaci sztuk wizualnych i designu mogą wziąć udział w konkursie Design by Śliwka Nałęczowska, polegającym na zaprojektowaniu nadruku na koszulkę (w tym roku) lub plakatu, nadruku na opakowania, torbę czy kubek (w latach poprzednich), inspirowanym sławną śliwką. Konkurs cieszy się sporą popularnością wśród zawodowych projektantów i amatorów..

Śliwka Nałęczowska jest dostępna w szerokiej dystrybucji.

Śliwka Nałęczowska ze znakiem Przekreślonego Kłosa!