„Sobota z alpakami” – spotkanie w Radomiu 11 września 2021

Radomski oddział Stowarzyszenia serdecznie zaprasza na spotkanie pod hasłem „Sobota z z alpakami”. Impreza odbędzie się 11 września w Ranczu Emocji przy ul. Radosnej 22 w Myśliszewicach koło Radomia w godzinach 11:00 – 14:00.

W programie m.in. ognisko z bezglutenowymi kiełbaskami, a specjalnie dla dzieci spacer z alpakami i zajęcia warsztatowe ze zwierzętami. Gorąco zachęcamy by przynieść bezglutenowe wypieki lub inne smakowitości wraz z listą użytych składników i alergenów. Będzie to dla nas wspaniała okazja do wymienienia się sprawdzonymi przepisami.

Wydarzenie organizujemy dla członków Stowarzyszenia (z uregulowanymi składkami członkowskimi za 2021 rok włącznie) i ich najbliższej rodziny. Wstęp do Rancza jest bezpłatny, opłata jest pobierana wyłącznie za zajęcia z alpakami – 30 zł. Nasze Stowarzyszenie pokryje koszt zajęć dla dzieci na diecie bezglutenowej.

Zgłoszenia internetowe przyjmujemy do 3 września 2021 r. na adres e-mail: zgloszenia@celiakia.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Sobota z alpakami”, a w treści: imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka na diecie bezglutenowej i jego wiek oraz imiona pozostałych członków rodziny, którzy wezmą udział w spotkaniu.

Prosimy o punktualne przybycie. W przypadku nagłej rezygnacji z udziału lub problemów z dotarciem prosimy o kontakt z organizatorami: Joanna 606 990 507 lub Justyna 786 854 267.

Podczas imprezy będziemy przestrzegać wytycznych i zaleceń dotyczących zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią.

„Sobota z alpakami” – spotkanie w Radomiu 11 września 2021