Spotkanie integracyjne w Puławach – 23 marca 2019 r.

Zapraszamy serdecznie członków Stowarzyszenia oraz ich dzieci na diecie bezglutenowej na spotkanie integracyjne w Puławach, które po raz kolejny odbędzie się w Domu Kultury AMIK przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4, w sobotę 23 marca 2019 r. o godzinie 12.00.

Spotkanie będzie miało charakter integracyjny. Będziemy wymieniać się doświadczeniami ze swojego bezglutenowego życia oraz sprawdzonymi przepisami. W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi prosimy o przyniesienie wypróbowanych wypieków świątecznych do degustacji oraz sprawdzonych przepisów na dania świąteczne wraz z pełną informacją (na kartce) o ich składzie.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail zgloszenia@celiakia.pl do dnia 20.03.2019 r., wpisując w temacie wiadomości „Spotkanie Puławy”, a w treści maila podając imię i nazwisko członka Stowarzyszenia. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają członkowie Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską.

Małgorzata Sawczuk – członkini Stowarzyszenia i organizatorka spotkania

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie integracyjne w Puławach – 23 marca 2019 r.