Spotkanie mikołajkowe w Poznaniu 15 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy dzieci na diecie bezglutenowej na spotkanie mikołajkowe w Poznaniu, które odbędzie się w sobotę 15 grudnia 2018 r. o godzinie 10:00 w Klubie Osiedlowym Kopernik Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” przy ul. Galileusza 8.

Dla dzieci będzie przygotowany pokaz niespodzianka oraz inne zajęcia, a dorośli będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami z życia na diecie bezglutenowej.

Zachęcamy do przyniesienia własnych bezglutenowych smakołyków, które ze względu na różne nietolerancje pokarmowe prosimy opisać uwzględniając wszystkie składniki, a szczególnie alergeny.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 11 grudnia. W tytule maila prosimy wpisać: Mikołajki Poznań, a w treści maila prosimy podać:

  • imię i nazwisko rodzica należącego do Stowarzyszenia
  • imię i wiek dziecka

Ilość miejsc jest ograniczona. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapraszamy dzieci członków Stowarzyszenia, którzy mają opłaconą składkę członkowską za bieżący rok.

Dojazd do Klubu komunikacją miejską można znaleźć tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Oddział Poznań

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie mikołajkowe w Poznaniu 15 grudnia 2018 r.