Spotkanie mikołajkowe w Toruniu

Na tegoroczne spotkanie mikołajkowe zapraszamy członków Stowarzyszenia z regionu kujawsko-pomorskiego do Domu Legend Toruńskich, który mieści się w podziemiach okazałej kamienicy, stojącej przy ul. Szerokiej 35, przy głównym deptaku miasta. To zaledwie 85 kroków od Rynku Staromiejskiego oraz niedaleko najpopularniejszego w Toruniu punktu spotkań, pomnika Mikołaja Kopernika.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2019 r.  o godz. 12:00. Prosimy o punktualne przybycie. Zachęcamy do przyniesienia własnych bezglutenowych wypieków (najlepiej takich, do których nie potrzeba sztućców,). Prosimy o dołączenie kartki z podanym składem.

Dom Legend Toruńskich to miejsce niezwykłe, połączenie muzeum i teatru. Autorski scenariusz interaktywnego spektaklu pozwoli uczestnikom przenieść się w czasie i zasmakować przygód rozgrywanych w scenerii średniowiecznego Torunia. Zapraszamy zarówno rodziców z dziećmi na diecie bezglutenowej, jak i dorosłe osoby z celiakią.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do 2 grudnia 2019 r. 

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W tytule maila należy wpisać: Mikołajki Toruń. W treści prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz w przypadku rodzin: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko, wiek dzieci (w tym rodzeństwa). Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Pierwszeństwo udziału mają członkowie z opłaconą składką członkowską za rok 2019.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie mikołajkowe w Toruniu