Spotkanie świąteczne dla dzieci i dorosłych w Gdańsku

W tym roku zapraszamy dzieci (wyłącznie na diecie bezglutenowej) członków naszego Stowarzyszenia na zabawę mikołajkową w dniu 7 grudnia – sobota w godz.10:00 – 12.30 w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Gdańsku – Wrzeszczu al. Legionów 7. Zabawa odbędzie się w sali gimnastycznej szkoły – na drugim piętrze.

W tym roku Elfy zabiorą dzieci w świat magii i kreatywnych zabaw, a Mikołaj wręczy im wyjątkowe prezenty, które specjalnie na tą okazję przygotowało nasze Stowarzyszenie.
W czasie, kiedy najmłodsi będą się bawić zapraszamy chętnych dorosłych członków naszego Stowarzyszenia na warsztaty kulinarne. Upieczemy sobie coś wytrawnego i słodkiego.

Warsztaty odbędą się w dniu 7 grudnia (sobota). Zaczynamy również o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Gdańsku – Wrzeszczu al. Legionów 7 – trzecie piętro.
Aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w warsztatach prosimy o zapisy po jednej osobie z rodziny.

Po zabawie i pieczenia spotkamy się przy wspólnym stole, aby sprawdzić „czy się nam upiekło”. Będzie to czas, kiedy będziemy mogli porozmawiać i wymienić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi diety bezglutenowej i prowadzenia bezpiecznej kuchni. Spotkanie zakończymy około godziny 14.00.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do 3 grudnia 2019 r. Pierwszeństwo udziału mają członkowie z opłaconą składką członkowską za rok 2019.

W tytule maila należy wpisać: Mikołajki Gdańsk, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko, wiek dziecka.
Jeśli chcą Państwo wziąć udział w warsztatach kulinarnych dla dorosłych należy wysłać maila na adres zgloszenia@celiakia.pl o tytule: Warsztaty Gdańsk, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko członka Stowarzyszenia.

Ze względów lokalowych ilość miejsc jest ograniczona – decyduje więc kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie świąteczne dla dzieci i dorosłych w Gdańsku