Spotkanie świąteczne w Gdańsku – 9 grudnia 2023

Zapraszamy serdecznie dzieci na diecie bezglutenowej w wieku od 4 do 15 lat z Trójmiasta i okolic na spotkanie świąteczne pt.: „Skąd się bierze miód?”. Impreza odbędzie się w sobotę 9 grudnia w godzinach 9:15–13:00.

Spotykamy się o godz. 9:15 na Dworcu PKS w Gdańsku (ul. 3 Maja 12). Będzie tam czekał autokar firmy AutoComfort, którym o godz. 9:30 wyruszymy do Pasieki Miodolandia, znajdującej się w miejscowości Cedry Wielkie (Stanisławowo 15). Będziemy zwiedzać pasiekę, tworzyć świece z wosku pszczelego i dowiemy się, skąd się bierze miód! Planowany powrót do Gdańska o godz. 13:00.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc w autokarze i na warsztatach w Pasiece zapraszamy dzieci z celiakią i jednym rodzicem/opiekunem. Proponujemy i zachęcamy, aby dzieci starsze, które wyrażą taką chęć, pojechały w autokarze i spędziły czas w Miodolandii same, pod opieką naszych wolontariuszy. Dzięki temu będzie większa ilość miejsc dla pozostałych, młodszych dzieci.

Koszt udziału to 40 zł / na osobę (40 zł dziecko i 40 zł rodzic/opiekun), płatne gotówką na miejscu w dniu imprezy (prosimy o odliczoną kwotę).

Rejestracja uczestnictwa odbywa się poprzez wypełnienie formularza do 5 grudnia 2023 r. Po otrzymaniu formularza wyślemy potwierdzenie udziału w spotkaniu mailem. O możliwości uczestniczenia w warsztatach świątecznych decyduje kolejność zgłoszeń oraz uzbierana minimalna ilość uczestników – 20 osób. Zachęcamy do mikołajkowych, świątecznych elementów stroju. Każde dziecko otrzyma drobny upominek mikołajkowy!

Zapraszamy!
Wolontariusze z Trójmiasta

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych. Także na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Spotkanie świąteczne w Gdańsku – 9 grudnia 2023