Spotkanie świąteczne w Krakowie – 17 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci na świąteczne spotkanie 17 grudnia w godz. 11.00-14.00 w Hali Forum przy ul. Marii Konopnickiej 28 w Krakowie. Zapraszamy do Sali Żyrandolowej.

Dla dzieci przewidziane są świąteczne zabawy i małe rękodzieło, a dla dorosłych pogadanka o czytaniu etykiet i pułapkach z tym związanych. Zachęcamy do przyniesienia własnych etykiet różnych produktów spożywczych, które przeanalizujemy. Uwaga – zabawy świąteczne potrwają od 11:30 do 13:30.

Gorąco zachęcamy do przyniesienia własnych bezglutenowych wypieków i przekąsek do wspólnej degustacji (z listą użytych składników). Umilą nam integrację i rozmowy na interesujące nas tematy:) Uczestniczki i uczestnicy wydarzenia będą mogli kupić na miejscu gorące napoje.

Zapisy na spotkanie przyjmujemy do czwartku 14 grudnia poprzez formularz. Warunkiem uczestnictwa jest opłacona składka członkowska.

Zapraszamy serdecznie!

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Spotkanie świąteczne w Krakowie – 17 grudnia 2023