Spotkanie świąteczne w Łodzi – 17 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia z Łodzi i okolic na spotkanie świąteczne, które odbędzie się 17 grudnia 2023 r. w godz. 11.00 – 14.00 w Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie.

W trakcie spotkania wspólnie wykonamy świąteczne ozdoby i lampiony. Zapewniamy materiały do dekoracji, a uczestników imprezy prosimy o przyniesienie małego słoika po dżemie, nożyczek i (jeżeli ktoś posiada) pistoletu na klej na gorąco. Zachęcamy również do przyniesienia własnych bezglutenowych wypieków. Koniecznie z wykazem użytych składników, a najlepiej od razu z przepisem 🙂. Gwarantujemy świąteczną atmosferę, dobrą zabawę oraz gorącą kawę i herbatę.

Spotkanie organizowane jest dla wszystkich członków Stowarzyszenia – tych dużych i tych małych. Warunkiem jest opłacona składka członkowska. Rejestracja uczestnictwa odbywa się poprzez wypełnienie formularza do 11 grudnia 2023 r. Po otrzymaniu formularza wyślemy potwierdzenie udziału w spotkaniu mailem.

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Spotkanie świąteczne w Łodzi – 17 grudnia 2023