Spotkanie świąteczne w Szczecinie – 17 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia ze Szczecina i okolic na rodzinne spotkanie świąteczne. Impreza odbędzie się w niedzielę 17 grudnia 2023 r. w godzinach 13:00-16:00 w INKU Inkubatorze Sektorów Kreatywnych, Al. Wojska Polskiego 90.

W tym roku będziemy wspólnie przygotowywać wioskę „piernikową”, wykonaną co prawda z kartonu, ale dalej niesamowicie świąteczną 🙂 W miarę możliwości prosimy o przyniesienie nożyków do tapet, bardzo ułatwi to nam wszystkim pracę nad tworzeniem wioski. Zapraszamy nie tylko rodziców z dziećmi, ale także dorosłe osoby na diecie bezglutenowej. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest brak zaległości w składkach członkowskich (z 2023 r. włącznie). Zaległą składkę (lub składki) można wpłacić tutaj.

Uczestników spotkania prosimy o przyniesienie ze sobą bezglutenowych potraw do wspólnego poczęstunku. Z uwagi na różne nietolerancje pokarmowe uczestników prosimy, aby przygotowanym daniom towarzyszyła kartka z listą składników (najlepiej z nazwami ich producentów). Na miejscu zapewniamy kawę i herbatę.

Rejestracja uczestnictwa odbywa się poprzez formularz do 14 grudnia. Po weryfikacji, czy osoba zapisująca się jest członkiem Stowarzyszenia i ma opłacone składki członkowskie, wyślemy potwierdzenie udziału w spotkaniu mailem.

Serdecznie zapraszamy!

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Spotkanie świąteczne w Szczecinie – 17 grudnia 2023