Spotkanie świąteczne w Toruniu – 9 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych członków Stowarzyszenia na spotkanie świąteczne, które odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2023 r. w godzinach 12.00-15.00 w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 74. Sala znajduje się w Dziennym Domu Pobytu „Seniorzy Razem” (lokal na parterze).

W czasie spotkania będziemy własnoręcznie wykonywać kartki świąteczne. Zapewniamy materiały do ozdabiania kartek, ale prosimy zabrać ze sobą bezpieczne nożyczki. Prosimy też o przyniesienie bezglutenowych przekąsek i słodkości na wspólny świąteczny stół, koniecznie z oznaczeniem alergenów.

Rejestracja uczestnictwa odbywa się poprzez wypełnienie formularza do 5 grudnia 2023 r. Po otrzymaniu formularza wyślemy potwierdzenie udziału w spotkaniu mailem. Ilość miejsc jest ograniczona.

Osoba do kontaktu: Ludmiła Bagińska (tel.606199345)

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Spotkanie świąteczne w Toruniu – 9 grudnia 2023