Spotkanie świąteczne w Warszawie – 2 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia z Warszawy i okolic na spotkanie świąteczne. Impreza odbędzie się w sobotę 2 grudnia 2023 r. w godzinach 11:00-14:00 w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN przy ul. Ks. Trojdena 4 w Warszawie (wejście do strony parkingu).

Przygotowaliśmy atrakcje dla małych i dużych. Dla dzieci zaplanowaliśmy zajęcia organizowane przez Manufakturę Szaraka. Wśród atrakcji na dzieci czekać będą m.in.: tory przeszkód, zabawy sensoryczne i ruchowe. Dla wszystkich uczestników stworzymy specjalną strefę artystyczną, w której będzie można wykonać własne bombki i inne świąteczne dekoracje. Uwaga! W zajęciach może uczestniczyć każdy, niezależnie od wieku 🙂

Będzie wesoło, głośno i świątecznie 🙂

Dla osób dorosłych w godz. 12.00-13.00 odbędzie się specjalny wykład pt. „Świąteczny niezbędnik bezglutenowy„, który poprowadzi  Anna Marczewska, dietetyczka z ponad 30-letnim stażem na diecie bezglutenowej. Po prezentacji planujemy sesję pytań i odpowiedzi.

Poza tym, jak zawsze, będzie można porozmawiać, poznać inne osoby na diecie i wymienić się różnymi doświadczeniami. A wszystko przy dźwiękach świątecznych piosenek.

Zapraszamy nie tylko rodziców z dziećmi, ale także dorosłe osoby na diecie bezglutenowej. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest brak zaległości w składkach członkowskich (z 2023 r. włącznie). Zaległą składkę (lub składki) można wpłacić tutaj.

Uczestników spotkania prosimy o przyniesienie ze sobą bezglutenowych potraw do wspólnego poczęstunku. Z uwagi na różne nietolerancje pokarmowe uczestników prosimy, aby przygotowanym daniom towarzyszyła kartka z listą składników (najlepiej z nazwami ich producentów). Na miejscu zapewniamy kawę i herbatę.

Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja uczestnictwa odbywa się poprzez wypełnienie formularza do 27 listopada. Po weryfikacji, czy osoba zapisująca się jest członkiem Stowarzyszenia i ma opłacone składki członkowskie, wyślemy potwierdzenie udziału w spotkaniu mailem.

Serdecznie zapraszamy!

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Spotkanie świąteczne w Warszawie – 2 grudnia 2023