Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Radomiu

Radomski oddział Stowarzyszenia zaprasza serdecznie na spotkanie świąteczno-mikołajkowe. Przede wszystkim zapraszamy dzieci na diecie bezglutenowej, których rodzice należą do Stowarzyszenia, ale także osoby dorosłe na diecie bezglutenowej. Bardzo chcemy, żeby tegoroczne mikołajki i spotkanie miały charakter rodzinny. Dzieci wezmą udział w warsztatach w Akademii Lego -zapraszamy małych bezglutenowców w przedziale wiekowym 5 -14 lat. Podczas gdy dzieci będą uczestniczyć w 2-godzinnych warsztatach, osoby dorosłe będą mogły oddawać się rozmowom przy herbacie, kawie i czymś słodkim. Na dzieci będę też czekały mikołajkowe niespodzianki!

Bardzo prosimy o zabranie wygodnego obuwia na zmianę.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2018 r. w Akademii Automatyki Lego, przy ul. Czachowskiego 22, w godzinach 11:00 -13:00. zgłoszenia prosimy kierować na adres zgloszenia@celiakia.pl.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Radom, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię i wiek dziecka. W przypadku osób dorosłych z celiakią prosimy o podanie imienia i nazwiska.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Prosimy o punktualne przybycie. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 grudnia 2018r.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Radomiu