Wakacyjne spotkanie w Koszalinie – 20 lipca 2018

O diecie bezglutenowej można coraz częściej usłyszeć w środkach masowego przekazu, przeczytać w kolorowych magazynach czy w sklepie z tzw. zdrową żywnością. Ile z tych informacji ma jednak wartość merytoryczną? Na to pytanie i wiele innych związanych z dietą bezglutenową odpowiemy na zbliżającym się spotkaniu członków Stowarzyszenia z Koszalina i wszystkich osób, które chcą nas wspierać.
Spotkanie ma za zadanie integrację osób będących na diecie bezglutenowej z powodów zdrowotnych w Koszalinie i okolicy. Spotkajmy się i porozmawiajmy o działalności Stowarzyszenia, kierunkach jego rozwoju oraz o potrzebach środowiska lokalnego.
Druga część spotkania będzie miała charakter szkolenia z czytania etykiet. Ta z pozoru prosta czynność może niejednokrotnie wprawić nas w zakłopotanie podczas zakupów. Poćwiczmy wspólnie dla usprawnienia codziennego życia.
Miejsce spotkania: Pracownia Pozarządowa ul. Dworcowa 2, 75-201 Koszalin
Data: 20 lipca 2018 r.
Godzina: 17.00
Spotkanie poprowadzi: Barbara Domaracka i Daria Kostrzewska – Jafiszow.
Telefon kontaktowy organizatora: 696 102 150
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres zgloszenia@celiakia.pl podając w tytule wiadomości KOSZALIN, a w treści imię i nazwisko uczestnika. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Wakacyjne spotkanie w Koszalinie – 20 lipca 2018