Świąteczne spotkanie mikołajkowe w Warszawie już 3 grudnia 2017 – zapraszamy dzieci i dorosłych

Zarząd Stowarzyszenia serdecznie zaprasza członków Stowarzyszenia z Warszawy i okolic na rodzinne spotkanie świąteczno – mikołajkowe, które odbędzie się 3 grudnia 2017 r. (w niedzielę) w godzinach 10:30-13.30 w Warsztacie przy pl. Konstytucji 4 w Warszawie.
Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (do 12 roku życia) zapraszamy do wspólnej zabawy, która odbędzie się na parterze. W programie: gagi pantomimiczne, scenki pantomimiczne z udziałem dzieci, zabawy z rekwizytami cyrkowymi, nauka żonglowania oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez artystów, których zaprosiliśmy na spotkanie. Nie zabraknie również Mikołaja 🙂

Młodzież należącą do Stowarzyszenia oraz osoby dorosłe zapraszamy na piętro, na degustację świątecznych smakołyków oraz do rozmowy przy dźwiękach polskich kolęd. Uczestników spotkania prosimy o przyniesienie ze sobą bezglutenowych potraw do wspólnego poczęstunku. Z uwagi na bardzo różne nietolerancje pokarmowe uczestników prosimy, aby przygotowanym daniom towarzyszyła karteczka z listą użytych składników. Na miejscu zapewniamy kawę i herbatę.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 30 listopada 2017 r. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka, imię i nazwisko rodzica należącego do Stowarzyszenia oraz nr telefonu. Prosimy, aby każdy rodzic zadbał o małą poduszkę dla swojego dziecka, która posłuży mu do wygodnego siedzenia.

Zaproszenie kierujemy do członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za bieżący rok.