Świąteczne warsztaty mydlarskie w Puławach – 2 grudnia 2023

Zapraszamy serdecznie członków Stowarzyszania z Puław i okolic na spotkanie świąteczne, które odbędzie się w 2 grudnia 2023r. (sobota) o godzinie 12.00 w Klubie Amik w Puławach przy ul. Skłodowskiej 4.

Zapraszamy dorosłych oraz dzieci na diecie bezglutenowej w różnym wieku. W trakcie spotykania uczestniczy będą mieli okazję przygotować własnoręcznie mydełka, które mogą być świetnym prezentem dla najbliższych pod choinkę.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członków Stowarzyszenia. Osoby towarzyszące, zarówno dorosłe, jak i rodzeństwo nie będące na diecie bezglutenowej, pokrywają koszt udziału we własnym zakresie (10 zł).
W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Świętami zachęcamy do zabrania ze sobą wypieków świątecznych do wspólnej degustacji wraz z pełną informacją (na kartce) o ich składzie. Polecamy także zabrać ze sobą wypróbowane przepisy na dania świąteczne.
Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja uczestnictwa odbywa się poprzez wypełnienie formularza do 28 listopada 2023 r. Po otrzymaniu formularza wyślemy potwierdzenie udziału w spotkaniu mailem.

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Świąteczne warsztaty mydlarskie w Puławach – 2 grudnia 2023